Yüksek yargı organları başkanlarından bayram mesajı

Anayasa Mahkemesi Başkanı Zühtü Arslan mesajında, “Aziz milletimizin Ramazan Bayramı’nı tebrik eder, sağlık ve esenlikler dilerim.” ifadesini kullandı. Yargıtay Başkanı Mehmet Akarca, Ramazan Bayramı’na ilişkin, “Birlik, beraberlik, yardımlaşma ve dayanışma duygularının güçlendiği, hoşgörü ve kardeşlik duygularının pekiştiği Ramazan Bayramı’nın ülkemize, milletimize, İslam alemine ve tüm insanlığa sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini dilerim.” mesajını paylaştı.

Danıştay Başkanı Zeki Yiğit de Ramazan Bayramı dolayısıyla tebrik mesajı yayımladı. Yiğit, mesajında şunları kaydetti: “Rahmet, bereket ve yardımlaşma ayı olan Ramazan-ı Şerif’i hüzünle geride bırakırken bir kere daha kavuşmanın heyecanını ve sevincini yaşadığımız Ramazan Bayramı’nın kardeşliğimizi pekiştirmemize, milli birlik ve beraberliğimizi güçlendirmemize vesile olmasını, ülkemiz, milletimiz, İslam alemi ve tüm insanlık için barış, huzur ve esenlik getirmesini temenni ediyor, Aziz milletimizin Ramazan Bayramı’nı en kalbi duygularımla kutluyorum.”

Yüksek Seçim Kurulu Başkanı Ahmet Yener de Ramazan Bayramı mesajında, “Türkiye’de demokrasinin tesis edildiği seçimlerin birinin daha huzur ve güven içerisinde sonuçlandırılmasının ardından kutladığımız Ramazan Bayramı’nın, milli birlik ve beraberliği güçlendirmesini, ülkemize, milletimize, tüm insanlığa barış ve huzur getirmesini diliyorum. Türk milletinin ve tüm İslam aleminin bayramını kutluyorum.” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir